توسعه نرم افزار

توسعه نرم افزاری که به عنوان توسعه ویندوز یا وب ، برنامه ریزی ویندوزی یا وب سایت و یا توسعه نرم افزاری مبتنی بر ویندوز یا وب ، شناخته شده است به عنوان یک فیلدی می باشد که با راه حل های قابل اطمینان، امن، کارآمد از طریق برنامه های نرم افزاری و کاربردی به کسب وکار شما قدرت می دهد و منجر به برجسته شدن شما در حیطه کسب وکارتان با افزایش بهره وری و کاهش سربارها می شود .
از آنجاییکه راه حل های نرم افزاری استاندارد ، به تنهایی نمی توانند جوابگوی نیازهای کسب وکار شما باشند ، لذا "توسعه نرم افزاری سفارشی شده" بوجود آمد تا روش ها و راه کارهای منحصر به فردی با توجه به ویژگی ها و احتیاجات کسب وکار شما بکار گیرد.

خدمات " توسعه نرم افزاری سفارشی شده " شامل موارد ذیل می باشد ، اما این نکته را نیز در نظر بگیرید که این خدمات تنها محدود به موارد ذیل نمی باشد :

- نرم افزارهای کاربردی میتنی بر ویندوز یا وب و توسعه محصول
- نرم افزار به عنوان خدمات یا نرم افزارهای درخواستی
- تویعه نرم افزاری ویندوزی
- توسعه نرم افزاری وب
- توسعه نرم افزارهای اینترنتی غنی شده
- توسعه پورتال های وب
- توسعه نرم افزار های کاربردی کسب و کار
- توسعه کارت های خرید تجارت الکترو نیک
- سیستم های مدیریت محتوای پیشرفته
- سیستم های مدیریت زنجیره تامین

توسعه نرم افزار
ما تجربه گرانبهایی در زمینه تکنولوژیهای نرم افزاری داریم و به عنوان پیشرو در این حیطه شناخته شده اییم و با بکار گیری نرم افزاری کاربردی مبتنی بر ویندوز و وب ، مدیریت کسب وکار شما را بر اساس تکنولوژی و دانش جدید به عهده می گیریم. در شرکت ما که فعالیت ها بصورت تیمی می باشند از یک سری فرآیند های دقیق توسعه نرم افزاری استفاده می کنیم که منجر به یک بازده با کیفیت در راه حل های متفاوت می شود که در زمان مشخص برای این رنج وسیع از کسب وکار ها انجام می دهیم. در توسعه نرم افزار، محصولی را تولید میکنیم که بسیار انعطاف پذیر ، مقیاس پذیر و مطمئن برای مشتریان بوده و امکان هرگونه تغییر و برنامه های توسعه ایی آتی را نیز به مشتریان می دهد .

ما با بکارگیری دانش فنی زیر و استفاده از تکنولولژیهای به روز وب ، راه حل های توسعه نرم افزاری منحصر به فرد و با عملکرد بالایی را به مشتریان خور ارئه می دهیم:

تکنولوژیهای Microsoft
تکنولوژیهای JAVA
متخصص در بانک اطلاعاتی MS SQL

همچین در زمینه ها و تکنولوژی های وسیع دیگری همچون PHP، Angular JS ، MySql و غیره قادر به طراحی، تولید و ارائه محصول به مشتریان خود میباشیم.